Revize elektro elektroinstalací hromosvodů spotřebičů a školení NV 194/2022 Sb.

Švorčík s.r.o.

Revizní technik elektrického zařízení a hromosvodů.

Revizní technik je především vysoce odborně připravený pracovník - technik, který dokáže teoreticky získané znalosti v oblasti technických předpisů a technických norem porovnávat s reálným stavem zařízení nebo instalace a dovede o tom vypracovat zprávu ve formě technického protokolu. Jeho úkolem je posoudit stav zařízení před uvedením do provozu nebo během provozu a popsat úroveň bezpečnosti. Revizní technik elektro je osoba která má OPRÁVNĚNÍ i OSVĚDČENÍ k provádění revizí.To vydává pouze Institut technické inspekce Praha po splnění mnoha organizačních, technických, kvalifikačních a finančních kritérií jak ze strany dodavatele revizních prací, tak i jeho revizních techniků Revizní technik odpovídá za to, že jako prověřený odborník bude svou práci konat s vědomím, že je osobou, která přímo ovlivňuje bezpečnost elektrických zařízení a v důsledku toho i úroveň výrobků a práce instalačních firem.

Naši revizní technici elektro jsou Vám k dispozici po celé České republice

Potřebujete odborníka na provádění revizí elektrických zařízení a hromosvodů.

Naši revizní technici elektro Vám bude k dispozici na dobu provedení elektrorevizí na Vaší stavbě, v továrně, domě či jiném objektu, kde potřebujete provést revize elektrických zařízení v souladu s příslušným zněním technických norem, získat platný doklad o provedených revizích elektrozařízení a přehlednou evidenci o revidovaných elektrických zařízeních.

Spolupracujeme s dalšími revizmími techniky, kteří v době zvýšeného poptávky na revize elektro zařízení, převyšující naši kapacitu uspokojí vaši zakázku.

Nemůžeme-li z důvodu vytížení našich revizních techniků Vaši zakázku na revize elektrických zařízení vyřídit v požadovaném termínu, navrhneme Vám revizní práce v náhradním termínu.

Revizní technik elektrických zařízení se přizpůsobí Vašim potřebám.

Příjezd revizního technika elektro a prohlídku revidovaného pracoviště v čase dohodnutém se zákazníkem a následné provedení revizních prací.

Před započetím revizních prací s Vámi náš revizní technik elektro zkonzultuje postup práce a dohodne náležitosti přípravy revidovaných zařízení a objektů, aby byla zajištěna bezpečnost osob a majetku během provádění elektrorevizí.

Proč revize elektro a hromosvodů právě od nás ?

OPRÁVNĚNÍ REVIZNÍ FIRMY K REVIZÍM – Vlastníme platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem vydané Technická inspekce České republiky.

KVALIFIKOVANÍ REVIZNÍ TECHNICI ELEKTRO – Všichni naši revizní technici vlastní platné osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydané Technická inspekce České republiky.

ROZSAH REVIZÍ– Provádíme veškeré revize do i nad 1000V a to prostorů s nebezpečím výbuchu.

ZNALOST AKTUÁLNÍCH NOREM A ZÁKONŮ – Naši revizní technici se pravidelně vzdělávají v oboru revize elektrických zařízení

NAŠE KVALITA – Naši revizní technici jsou motivováni k tomu, aby u zákazníka vždy provedli prvotřídní práci v souladu se zákony a platnými normami a zanechali u našich partnerů nejlepší dojem z dobré spolupráce.

VAŠE SPOKOJENOST – Většina našich nových zákazníků po první zkušenosti s našimi revizními techniky povolává naše týmy revizních techniků i na další periodické revize svých elektrozařízení, což je pro nás známka spokojenosti zákazníků s naší prací.

ZKUŠENOSTI – Máme už destiletou zkušenost se revizemi elektrického zařízení.

Provádíme výchozí a pravidelné revize

Elektrického zařízení, Elektroinstalace NN a VN
Trafostanice a rozvodů VN, Rozvodny NN a VN
Elektrických rozvaděčů
Hromosvodů (LPS)
Pracovních strojů a výrobních linek
Spotřebičů a nářadí

Školení
Školení nařízení vlády 194/2022 Sb.
Přezkoušení nařízení vlády 194/22 Sb.
Školení elektro

Poradenství
Úspory elektrické energie
Snížení provozních nákladů

Působnost celá ČR

Královehradecký kraj

Hradec Králové, Pardubice

Jaroměř, Česká Skalice, Trutnov

Pec pod Sněžkou,Červený Kostelec

Nové Město nad Metují, Dobruška

Náchod, Hronov, Praha

Police nad Metují,Broumov
Meziměstí, Teplice nad Metují
Úpice, Rtyně v Podkrkonoší, Adršpach

Švorčík s.r.o.

Jiřího z Poděbrad 221

549 31 Hronov

Telefon: 603 77 09 77

✉  info@e-revize.cz

Okres Náchod

Kraj Královehradecký

facebook twitter TOPlist

Revize elektro spotřebičů nářadí strojů montáže hromosvodů elektrického zařízení instalací školení nařízení vlády 194/22 Sb.